Tropheus Akvaryumları

Tropheus Akvaryumları

Tropheus Akvaryumları

Coşkun Akvaryum olarak 20 seneyi aşkın bir süredir her türlü balık ve deniz canlısı bakımı için malzeme satmaktayız. Sattığımız ürünlerin arasında Tropheus akvaryumları da yer alıyor.

Pek çok kişi Tropheus balığına aşina değil. Bu balık özel ilgi isteyen bir balık ve bu sebeple akvaryumu da özel olmalı. Bütün Tropheus türleri narin ve su değişimlerine diğer Amerikan türlerine kıyasla çok daha duyarlı türlerdir. Bakımı özen ve emek ister. Haftada bir dip çekimi yapılmazsa belki sağlık sorunu oluşmaz ancak balık kendine has güzelim renklerini ortaya çıkarmaz. Bakımı oldukça uğraştırıcı olan bu balık türü için, Tropheus akvaryumu nasıl olmalı en sık sorulan sorulardan biridir. Besleyeceğiniz balığın sayısı gibi faktörle bağlı olarak satın almanız gereken akvaryum büyüklüğünde değişiklikler meydana gelir.

Sanılanın aksine Tropheus akvaryum fiyatları oldukça bütçe dostudur. Firmamızdan her bütçeye uygun akvaryum bulabilirsiniz.

 

Tropheus Akvaryum Özellikleri

Tropheus beslemeye başlayacak herkes, Tropheus akvaryum çeşitleri ne gibi özelliklere sahip merak ediyor.

Tropheus akvaryum ölçüleri kesinlikle büyük olmalı. Bu, yavruların daha uzun süre yaşama şansını arttırır. Eğer bu akvaryumu kullanırken evimde şık bir hava olsun diyorsanız Tropheus akvaryum kumu kullanabilirsiniz.

Tropheus akvaryum dekoru için mağazamızdan ürünler alabilirsiniz ya da odanıza uygun bir şekilde yaptırıp bu ürünü TV ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Tropheus akvaryumu kaç litre olmalı diyorsanız, balık başına en az 11 litre suya ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Coşkun Akvaryum 1992 yılında ilk olarak balık üretimi ile sektöre başlayan sonrasında ise petshop ile 2000’li yıllara kadar devam eden firmamız 2002 yılında akvaryum imalatı hizmetine başlaması ile balık üretimi ve petshop hizmetlerini sonlandırarak sadece akvaryum üretimine yoğunlaşmıştır.

2002 yılından beri kurumsal işyeri, ofis ve kişiye özel olarak kendi imalat hanemizde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve disiplinli çalışma prensibi ile en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllarca kullanabileceğiniz akvaryumlar dizayn etmekteyiz.

Türkiye sınırları içerisinde binlerce bayisi ve müşterisi olmuş, bir çok ülkeye de ihracat yapmış olan firmamız Kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile kısa sürede sektörün lideri konumuna ulaşmış olan firmamız her türlü akvaryum ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor, istenilen nitelikte uygun ve kaliteli akvaryum üretimi yapıyoruz.
Bunun içinde daima disiplinli ve programlı çalışan bir ekibe sahibiz..
Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri 0534 878 99 63 numaralı hattımız ile arayabilir veya 7/24 WhatsApp hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , ,