Sumplu Akvaryum

Sumplu Akvaryum

Sumplu Akvaryumlar

Günümüzde akvaryumlara olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Akvaryum kullanıcıları son zamanların en kullanışlı filtre sistemine sahip Sumplu akvaryum kullanarak akvaryum temizliği işlerine de pratiklik katıyorlar. Peki, Sumplu akvaryum nedir?

Sump, çok yönlü, çok çeşitli ve maliyeti oldukça az olan bir filtrasyon sistemidir. Akvaryumun boyutlarına göre değişen sump boyutları yine akvaryuma göre belirlenecek bölmelerden oluşur. Coşkun akvaryum olarak çok sayıda sumplu akvaryum çeşidimiz mevcut.

Ürünlerimizi mağazamıza gelip görebileceğiniz gibi internet sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Firmamızdan ürün alırken sumplu akvaryum fiyatları arasından en iyi fiyatı duyacağınıza emin olabilirsiniz. Akvaryum kullanımını oldukça kolay hale getiren sumplu akvaryumları, temizleme sırasında size zarar verebilecek deniz canlıları yetiştirirken de kullanabilirsiniz.

Sumplu akvaryum sayesinde elinizin akvaryum içerisine girmesine gerek kalmaz. Üstelik sumplu akvaryum motoru dış motorlara göre çok daha fazla verim alabileceğiniz ürünlerdir.

 

Sumplu Akvaryum Çeşitleri

Sumplu akvaryumların 3 çeşidi vardır. Bu çeşitlerin hepsini firmamızdan temin edebilirsiniz. 2000 senesinden beri akvaryum üretimi yapan firmamızın güvencesi bugüne kadar sattığı akvaryumlardır. Sumplu akvaryum çeşitleri ise şu şekildedir:

Yan sumplu akvaryumlar: Sump malzemelerinin akvaryumun sağ ya da sol kısmında bölme ile yapılmasıdır. Yandan sumplu akvaryumlar suyun sump bölmelerinde yer alan malzemelerden geçip sump motoru sayesinde tekrar akvaryuma dökülmesi ile çalışır.

Arka sumplu akvaryumlar: Yan sumplu akvaryumlar gibi sump malzemelerinin akvaryumun içerisinde bulunduğu bir sistemdir. Bir tarafından giren su, sump içindeki bölmelerde yer alan filitrasyon malzemelerinden süzülerek tekrar akvaryuma dökülür.

Üstten sumplu akvaryumlar: Akvaryumun üst kısmında yer alan sump sistemidir. Küçük akvaryumlarda yer darlığını ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır.

Bir sumplu akvaryuma sahip olmak istiyorsanız hazır ürün alabileceğiniz gibi firmamızdan malzemelerini temin ederek kendiniz de yapabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız malzemeler ile sumplu akvaryum yapımı oldukça kolaydır.

 

Diğer Akvaryumlar

Diğer ürünlerimiz aşağıdaki gibidir. Bunlara ek olarak Tatlı su akvaryumları, Tuzlu su akvaryumları, Akvaryum Üretimi, Akvaryum İmalatı, Akvaryum Özel Yapım gibi sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz..

 

Coşkun Akvaryum İletişim

Coşkun Akvaryum 2002 yılından beri kurumsal işyeri, ofis ve kişiye özel olarak kendi üretim hanemizde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve disiplinli çalışma prensibi ile en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllarca kullanabileceğiniz onlarca çeşit akvaryum imalatı yapmaktayız.

Türkiye sınırları içerisinde binlerce bayisi ve müşterisi olmuş, bir çok ülkeye de ihracat yapmış olan firmamız Kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile kısa sürede sektörün lideri konumuna ulaşmış olan firmamız her türlü akvaryum ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor, istenilen nitelikte uygun ve kaliteli akvaryum ekipmanları satıyoruz.
Bunun içinde daima disiplinli ve programlı çalışan bir ekibe sahibiz..
Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri 0534 878 99 63 numaralı hattımız ile arayabilir veya 7/24 WhatsApp hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , , ,