Coşkun Akvaryum 1992 yılında ilk olarak balık üretimi ile sektöre başlayan sonrasında ise petshop ile 2000’li yıllara kadar devam eden firmamız 2002 yılında akvaryum imalatı hizmetine başlaması ile balık üretimi ve petshop hizmetlerini sonlandırarak sadece akvaryum üretimine yoğunlaşmıştır.

2002 yılından beri kurumsal işyeri, ofis ve kişiye özel olarak kendi imalat hanemizde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve disiplinli çalışma prensibi ile en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllarca kullanabileceğiniz akvaryumlar dizayn etmekteyiz.

Türkiye sınırları içerisinde binlerce bayisi ve müşterisi olmuş, bir çok ülkeye de ihracat yapmış olan firmamız Kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile kısa sürede sektörün lideri konumuna ulaşmış olan firmamız her türlü akvaryum ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.

Vizyonumuz: Bizim için öncelik iş güvenliği bunu ilke edinip sonrasında fikirlerinize değer vererek hayalinizdeki tasarımı dizaynı faaliyete geçirmek ve alanında en iyi marka olmak.

Misyonumuz: Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar ile hizmet vermek, mevcut en iyi akvaryum seçimlerini azami derecede kolaylık sağlayarak en kaliteli işler sunmak için çalışıyoruz.

Sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor, istenilen nitelikte uygun ve kaliteli akvaryum üretimi ve akvaryum toptan satışı yapıyoruz.
Bunun içinde akvaryum ve cam sektöründe oldukça deneyimli olan, daima disiplinli ve programlı çalışan bir ekibe sahibiz..

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri 0534 878 99 63 numaralı hattımız ile arayabilir veya 7/24 WhatsApp hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz..