COŞKUN AKVARYUM ÜRETİM MERKEZİ

Coşkun Akvaryum 1992 yılında ilk olarak balık üretimi ile sektöre başlayan sonrasında ise petshop ile 2000’li yıllara kadar devam eden firmamız 2002 yılında akvaryum imalatı hizmetine başlaması ile balık üretimi ve petshop hizmetlerini sonlandırarak sadece akvaryum üretimine yoğunlaşmıştır.

2002 yılından beri kurumsal işyeri, ofis ve kişiye özel olarak kendi imalat hanemizde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve disiplinli çalışma prensibi ile en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllarca kullanabileceğiniz akvaryumlar dizayn etmekteyiz. Türkiye sınırları içerisinde binlerce bayisi ve müşterisi olmuş, bir çok ülkeye de ihracat yapmış olan firmamız Kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile kısa sürede sektörün lideri konumuna ulaşmış olan firmamız her türlü akvaryum ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.

Akvaryum temel olarak balıkların yaşadığı bir cam veya plastik kabın içinde yapılan bir yaşam alanı olarak tanımlanabilir. Bu ürünler günümüzde evde ya da iş yerinde hem dekoratif hem de işlevsel amaçlarla tercih edilmektedir. İçinde farklı türde ve boyutta balıklar ve bitkiler yer alabilmektedir.

Günümüzde evde ve iş yerlerinde beslenen çok sayıda balık türü vardır. Herkes kendi zevklerine göre balık beslediği için bunların boyutları değişkenlik arz etmektedir. Akvaryum üretimi de buna göre özel bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer bulunduğunuz ortamda stresi düşürmek ya da hobi edinmek istiyorsanız balık beslemek size yardımcı olabilir. Ayrıca akvaryumlar çocukların doğa ve hayvanlar hakkında bilgi edinmelerine dair onları destekler. Aynı zamanda evde veya iş yerinde hoş bir atmosfer oluşturur. Ancak sonradan pişman olmak istemiyorsanız kaliteli olması şarttır.

Coşkun Akvaryum, akvaryum imalatı konusunda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Herkesin ihtiyaçlarına yönelik cevap verebilmek için farklı seçenekler teklif edilmektedir. Farklı modellerimizi inceleyebilir, aralarından size en uyun kararları verebilirsiniz.

 

Akvaryum Çeşitleri

Her ne kadar akvaryumlar evde veya işyerine beslenecek olan balıkların yaşam alanı olsa da aynı zamanda ortama dekoratif bir yapı kazandırır. Bu bakımdan herkesin beklentisi ve isteği farklılık gösterebilir. Günümüzde,

  1. Tatlı su akvaryumları,
  2. Tuzlu su akvaryumları,
  3. Sumplu Akvaryum,
  4. Geniş çerçeveli akvaryumlar,
  5. Mobilyalı akvaryumlar,
  6. Plastik çerçeveli akvaryumlar,
  7. Cama cam akvaryumlar,
  8. Deniz akvaryumları,
  9. Drop akvaryum,
  10. Üretim akvaryumları,

Dahil çok sayıda seçenek vardır. Bunların her biri kendi içerisinde farklı modellere sahiptir. Eğer uygun fiyata en uygun çözümleri arıyorsanız, firmamız tarafından size sunulan seçenekleri değerlendirebilir ve içlerinden bir karara varabilirsiniz.

 

Özel İmalat Akvaryumlar

Özel imalat akvaryum, standart boyutlarda satılan hazır akvaryumlardan farklı olarak, belirli bir kişinin veya kuruluşun özel ihtiyaçlarına veya isteklerine göre tasarlanan ve üretilen bir akvaryumdur. Böylece daha estetik ve gereksinimleri tam karşılayan bir yapıya sahiptir.

Bu tür modeller, özel üretimi sayesinde büyük veya benzersiz şekillerde sahip olabilir. Aynı şekilde farklı malzemelerden de üretilebilir. Bu bakımdan tamamen kişilere veya kurumlara özgü bir yapısı yer almaktadır.

Özel proje akvaryumlar günümüzde pek çok yerde kullanım görebilir. Bu bakımdan restoranlar, oteller, hastaneler, kamu kurumları veya özel evler gibi çeşitli yerlerde yararlanılabilir. Ek olarak balık yetiştirmek isteyen veya hobileri olan kişiler, belirli balık türlerinin veya bitkilerin ihtiyaçlarına uygun bir yaşam alanı sağlamak için de özel imalat akvaryumlar tercih edebilir.

Özel akvaryumlar hem işlevsel hem de estetik açıdan özelleştirilebilir. Tasarım süreci ve üretim aşamaları deneyimli profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Markamız size bu konuda profesyonel çözümler teklif etmektedir.

 

Akvaryum Ekipmanları

Akvaryum ekipmanları akvaryumun sağlıklı bir şekilde çalışmasını ve balıkların sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için hayati öneme sahiptir. Bu çerçevede mevcut olan çok sayıda eşya yer almaktadır ve her biri farklı amaçlara sahiptir.

Örneğin akvaryum filtreleri balıklar tarafından üretilen atık maddeleri ve diğer kirleticileri temizlemeye yardımcı olur. Filtreleme işlemi suyun kalitesini korur ve onların yaşam alanını sağlıklı ve temiz tutar.

Bunların yanı sıra ısıtıcılar da yer almaktadır. Bunlar su sıcaklığını ayarlamak için kullanılır ve balıkların sağlığı için belirli bir sıcaklık aralığında tutulması gerekmektedir. Ayrıca akvaryum pompaları suyu dolaştırarak oksijenin suya karışmasına ve su hareketliliğinin sağlanmasına yardımcı olur.

Markamız sadece akvaryumlar değil ekipmanlar ve akvaryum malzemeleri konusunda da sizlere çözümler sunmaktadır. Bunların her birini inceleyebilir aralarından size, ihtiyaçlarınıza ve balıklarınıza en uygun olanları bulabilirsiniz.

Sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor, istenilen nitelikte uygun ve kaliteli akvaryum imalatı yapıyoruz. Bunun içinde daima disiplinli ve programlı çalışan bir ekibe sahibiz.. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri 0534 878 99 63 numaralı hattımız ile arayabilir veya 7/24 WhatsApp hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.