Hakkımızda

Firmamız Coşkun Akvaryum kurumsal işyeri, ofis ve kişiye özel olarak kendi imalat hanemizde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve disiplinli çalışma prensibi ile en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllarca kullanabileceğiniz akvaryumlar dizayn etmektedir. Akvaryum imalat alanında önde gelen firmamız uzman kadrosu ile özverili çalışma prensibi ve güleryüzlü anlayışlı olarak müşteri memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

akvaryum

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar ile hizmet vermek, mevcut en iyi akvaryum seçimlerini azami derecede kolaylık sağlayarak en kaliteli işler sunmak için çalışıyoruz.

akvaryum

Vizyonumuz

Bizim için öncelik iş güvenliği bunu ilke edinip sonrasında fikirlerinize değer vererek hayalinizdeki tasarımı dizaynı faaliyete geçirmek ve alanında en iyi marka olmak.

COŞKUN AKVARYUM OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNDİK
3368
Akvaryum Projeleri
99 %
Güvenli Çalışma
4896
Tüm Siparişler
4832
Memnun Müşterilerimiz

BİLİNMESİ GEREKENLER

akvaryum

Deniz akvaryum imalatçıları

Deniz tutkunlarının ve dekorasyon tercihlerinde daha çok dinginliği tercih edenlerin sıklıkla edindiği aksesuarlar akvaryumlardır. Evlere ve ofislere akvaryum kurulumu, projelendirmesi, cam ve mobilyalı akvaryum imalatı, tarafımızca sağlanmaktadır. Balık besleyenlerin de farklı tür deniz canlısı besleyenlerin de tercih ettiği akvaryumlar, genellikle özel yapım akvaryumlar olarak çok daha etkili hale geliyor. Gelişmiş Deniz akvaryum imalatçıları adı altında firmamız her ebat ve çapta özel deniz akvaryumların imalatını yaparak size hizmet vermektedir. Bu tür akvaryumlar koyulacağı alanda farklı bir hava katmaktadır. Özel dekorlar ve mercanlar ile tasarımı daha etkili hale gelebilir. Akvaryum içindeki renkli deniz canlılarıyla bu keyif ikiye katlanır. Oval, Köşe , mobilyalı akvaryumlar ve Silindir Akvaryumlar gibi bir çok çeşidi ile dilediğiniz şekilde hayalinizdeki akvaryumu imalat hanemizde yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

akvaryum

Akvaryum imalatı

Özel şekilde ve uygun fiyat garantisi ile Akvaryum imalatı özel akvaryum imalatı yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel bir biçimde akvaryum imalatı yapılırken akvaryumunuzun cam kalınlığı ve ölçüleri hakkında bilgi almak için akvaryum projenizi ekibimizle gelip ölçüler ve akvaryumunuz hakkında daha detaylı bilgi alarak işlem yapmaktayız. Özel Akvaryumunuzun İmalatı sırasında tüm gerekli Kontrolleri ve kurulumu biz yapmaktayız. Tek yapmanız gereken akvaryumunuzun boyutlarını belirlemek ardından mağazamızda mobilya rengi ve deseni gerekirse akvaryumun boyutu hatta değişik şekillerde bile akvaryumunuzu imalatını gerçekleştirebiliriz. Ev ya da işyerinizin tasarımı ile uyumlu özel dizayn, deniz ve tatlı su  akvaryumlarına sualtının görkemli dünyası ile istenilen ebat ve şekilde kurulabilen deniz ve tatlı su akvaryumlarının, renkli balık ve canlıları ile birlikte çalışır durumda teslim ediyoruz. İstenildiği takdirde aylık bakımla destek sağlıyoruz. Mobilyalı akvaryum, sump’lu akvaryum, deniz akvaryumu, kaplumbağa bahçesi, köşe akvaryum ve benzeri tüm akvaryum imalatının hizmetini sağlıyoruz.

akvaryum

Cama cam Akvaryum Fiyatları

Her çeşit akvaryum imalatı. Cama Cam Akvaryum Akvaryumlarınızı lekesiz ve en güvenilir şekilde tam sizin hayal ettiğiniz gibi size özel üretiyoruz. Yerli üretim olan cama cam akvaryumlar veya mobilyalı akvaryumlar en çok tercih edilen akvaryum modelleri arasındadır. Cam akvaryum bu tür süslemelerle istenilen tasarıma ulaşmanızı sağlar. Kullanacağınız toprak, taş veya bitki düzenlemesinin yanı sıra, akvaryum seti kullanarak daha canlı görünüm sağlayabilirsiniz. Akvaryum kurmak istiyor ve cama cam bir kurulum düşünüyorsanız, bütçeniz sınırlı ve ebat olarak da büyük boyutlar düşünmüyorsanız, size özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

akvaryum

Dekoratif Akvaryum İmalat Modelleri

Evlerde oldukça ferah bir ortam sağlayan akvaryum modelleri aynı zamanda evlere huzurlu bir ortamı da sağlayabilmektedirler. Bu sayede hayat kalitesini de arttırabilen ev sahipleri bu durumdan oldukça memnun kalmaktadırlar. Evlerinin daha birçok bölümünde kullanabildikleri Dekoratif Akvaryum İmalat Modelleri ile birlikte evlerinde ağırladıkları misafirlerin de beğenilerini toplamaktadırlar. Bu sayede ev sahipleri hem kendilerinin huzurlarını sağlarken evlerine gelen sevdikleri misafirlerini de huzurlu bir ortamda ağırlayabilmenin keyfini yaşamaktadırlar. Oturma odası, çocuk odası, evlerinin giriş bölümlerinde kullanabildikleri akvaryum modellerini kişiler banyo ve tuvaletlerinde de kullanabilmektedirler. Her kişinin bütçesine uygun büyüklükte akvaryum modellerinin bulunduğu dekorasyon mağazalarında ev sahiplerinin yüzlerini güldürecek modeller bulunmaktadır. Bu gibi ev dekorasyon modellerini kullanarak siz de evinizin havasını değiştirebilir ve bu sayede bulunduğunuzun ortamı daha huzurlu bir hale getirebilirsiniz.

akvaryum

Salon İçin Akvaryum Modelleri

Evlerinin daha güzel görünmesi için çaba harcayan ev sahipleri için birçok dekorasyon önerisi bulunmaktadır. Evlerinin hangi görünümde olmasını istediğine karar veren kişilerin en büyük ortak yanları evlerinin huzur veren ve doğal bir yaşam koşulları içerisinde olan bir dekorasyon istemektedirler. Evde, işte, özel alanlarınızda balık besliyorsanız kavanoz yerine akvaryum tercihiniz olacaktır. Onların ihtiyacına uygun ve göze de hitap eden akvaryumlarınızı sağlıklı bir yerde konumlandırın. Bu ortak amaçlar doğrultusunda kişiler için en uygun olan ev dekorasyon ürünlerinden biri olan Salon İçin Akvaryum Modelleri olmaktadır. Sizler için bir araya getirdiğimiz farklı akvaryum modellerini incelemek için ürün galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

akvaryum

Deniz Akvaryumu İmalatçıları

Tuzlu su diğer anlamıyla deniz suyu tatlı su ile kıyaslanamayacak derecede mobilya ve metal aksamda korozyona neden olur bu nedenle akvaryumunuzun camlarının sağlam yapışması kadar taşıyıcı ekipmanda sağlam olmalı, örneğin mdf mobilya kaplaması suya karşı dayanıklı olmalı, mobilya içerisinde mutlaka Eloksal kaplı sığma alüminyum profil sehpa olmalıdır, tüm bunlar amatörler tarafından bilinmeyen ve göz ardı edilen önemli ve kurulum maliyetini etkileyen ayrıntılardır. Sadece akvaryumun iç malzemelerini bulmak için değil aynı zamanda kişiye özel tasarım yaptırmak için de mağazamızdan destek alabilirsiniz. Mağazada sizle beraber sadece size özel tasarımlar ortaya çıkarabilir ve tam da sizin hayal ettiğiniz gibi bir akvaryum dizaynı yapabiliriz.